Doprava a výdenjní místa platící pro obchod Vasezvire.cz

Dodávky předmětu plnění budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, obvykle 2 - 10 pracovních dnů, ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší, o této skutečnosti klienta informujeme. Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu na uvedenou adresu. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající.

Náklady na dopravu zboží rozlišujeme podle zvoleného způsobu:

zemědopravce

typ

služby

cena do

5 kg*

cena do

10 kg**

cena nad

10 kg***

dobírka

maximální

výše dobírky

ČR

osobní

odběr

77 Kč147 Kč-29 Kč

20 000 Kč

ČR

doručení 

na adresu

108 Kč149 Kč325 Kč29 Kč

20 000 Kč

SR

 

osobní

odběr

95 Kč167 Kč-20 000 Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Aktuální seznam odběrných míst Zásilkovna.cz (klikněte na tento řádek)

Aktuální seznam odběrních míst Zásielkovňa.sk (klikněte na tento řádek)

*Zásilka s maximální hmotností do 5 kg
Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm
Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)
Minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm

**Zásilka s maximální hmotností do 10 kg
Maximální rozměr jedné strany zásilky od 70 cm do 120 cm nebo maximální součet rozměrů všech tří stran od 120 cm do 150 cm nebo váha od 5 Kg do 10 Kg.

***Zásilka s maximální hmotností nad 10 kg
Maximální rozměr jedné strany delší než 120 cm nebo maximální součet rozměrů všech tří stran větší než 150 cm nebo váha nad 10 Kg *)

Upozorňujeme, že odběrná místa Z- point jsou provozována společností Zásilkovna s.r.o. Nejedná se o prodejny ani pobočky Vaše zvíře s.r.o. Zboží není možné na místě vybrat ani vyzkoušet. Odběrní místa slouží pouze k převzetí předem objednaného zboží. Zásilka Vám bude na odběrním místě uložena po dobu 7 dnů. 

Jakmile bude Vaše objednávka připravena k vyzvednutí, bude Vás Zásilkovna s.r.o. informovat emailem a SMS zprávou.
Cestu zásilky na příslušnou pobočku můžete sledovat na www.zasilkovna.cz v sekci Track & Trace po zadání čísla objednávky a Vašeho jména a příjmení.

Nepřevezme-li kupující předmět plnění z důvodů ležících na jeho straně (např. není i přes dohodnutý termín přítomna kupujícím určená osoba nebo není schopen uhradit kupní cenu), nese kupující náklady spojené s opakovaným dodáním v plné výši.
Rozhodne-li se kupující využít služby spojené s dopravou dává souhlas k poskytnutí svých osobních údajů společnosti Zásilkovna s.r.o.

Upozorňujeme že cena za přepravu může být dodatečně upravena. O této skutečnosti bude zákazník informován mailem a telefonicky.