Nabízené zboží si můžete z pohodlí domova objednat na našem e-shopu. 

Možnosti platby

 • Dobírka (platba přepravci při dodání zboží)

  Při zaslání zboží na dobírku účtujeme poplatek - přehled cen dopravného zde. Faktura vám bude vystavena a zaslána v elektronické podobě při odeslání zboží.
 • On-line plaba 

  Platba QR kódem, bankovním převodem. Objednané zboží je odesláno kupujícímu až po připsání plné částky na účet prodávajícího. Variabilní symbol bude automaticky vygenerován. Faktura vám bude vystavena a zaslána v elektronické podobě při odeslání zboží.

Doprava k zákazníkovi

 • Osobní převzetí na pobočce Zásilkovna CZ nebo Zásilkovňa SK

  Zboží si můžete vyzvednout po celé ČR a SR (pobočky Zásilkovny zde). Na těchto pobočkách je možné vždy platit v hotovosti, pokud pobočka disponuje platebním terminálem je možné zaplatit kartou (detaily poboček zde).

 • Doprava na adresu

  Balík zašleme na vaši adresu kamkoliv po celé ČR a SR. Kurýrní službě je možné zaplatit hotově nebo kartou.
    

Zásilka v ČR je adresátovi obvykle doručena během tří pracovních dnů. V ojedinělých případech se doba dodání dopravní službou může prodloužit z důvodů, které nemůžeme ovlivnit. (velké množství zásilek v období státních svátků, vánoc atd.) Zejména v období Vánoc prosím objednávejte s rezervou z důvodu velkého zatížení přepravních služeb. 

Zásilky v SR jsou adresátům doručeny do 5 pracovních dnů.

Zboží označené na objednávku bude odesláno po dodání ze strany dodavatele, o stavu objednávky, pravidelně informujeme. 

Vrácení nebo výměna zboží

V souladu s občanským zákoníkem nám můžete zboží zakoupené na e-shopu vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. Zboží prosím vracejte ve stavu, v jakém jste ho obdrželi, bez známek použití. 

Nepřevzetí vyexpedované objednávky zákazníkem

Dle zákona č.40/1964 Sb, § 544-545, je každá akceptovaná objednávka (elektronická, e-mailová i telefonická) závazná. Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem (kupujícím) vyzvednuta, bude požadováno uhrazení nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek 300 Kč, vyjadřující naše reálné administrativní, pracovní a materiální vícenáklady, spojené s návratem nepřebraného zboží. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi Všeobecnými obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. Upozorňujeme, že veškeré nesplacené pohledávky (dobírka + neuhrazená smluvní pokuta) budou postoupeny naši partnerské společnosti a vymáhány včetně všech nákladů s tím spojených.